• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

39150000-8 Меблі та приспособи різні (меблі на замовлення)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

1 788 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
08
год
05
хв
37
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 7a2b4dec4a9c4db6ae30f2ff797aef90
Внутрішній номер закупівлі: 30237691
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-004395-a   
Замовник: Комунальний заклад "Ветеранський простір ВДОМА" Закарпатської обласної ради
Контактна особа: Ярослав Наріжний +380501561313 veteranvdoma@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 788 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 12:32 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 12:32 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 12:32 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 12:51

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 788 000.00 39150000-8 Меблі та приспособи різні (меблі на замовлення)