-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
39150000-8 Меблі та приспособи різні (меблі на замовлення)
Оголошено тендер
2 145 600.00
UAH
Номер:
68e8d0f386e0443f8b1c8de61fb71182
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-005177-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад "Ветеранський простір ВДОМА" Закарпатської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
45240204
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгородський р-н, місто Ужгород, вул. Загорська, 10, каб. 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад "Ветеранський простір ВДОМА" Закарпатської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
45240204
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгородський р-н, місто Ужгород, вул. Загорська, 10, каб. 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 145 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
39150000-8 Меблі та приспособи різні (меблі на замовлення)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39150000-8 Меблі та приспособи різні
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 12:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3241 - Надання комплексу послуг особам/сім’ям у сфері соціального захисту та соціального забезпечення іншими надавачами соціальних послуг
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗакарпатська
Сума2 145 600.00 UAH