-
-
Вимога
-
Відкриті торги з особливостями
щодо скасування неправомірного рішення про відхилення тендерної пропозиції ТОВ «ТОРГОВИЙ Д...- ID: UA-2026-07-29-005184-a.a2
- Замовник: Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "УКРЛАДА" ЄДРПОУ: 30979427ДК 021:2015: 34114000-9 Транспортні засоби спеціального призначенняЄ відповідьБюджет закупівлі:
23 000 000.00 UAH без ПДВ -
-
-
Вимога
-
Відкриті торги з особливостями
щодо неправомірного відхилення тендерної пропозиції- ID: UA-2026-07-29-005184-a.a1
- Замовник: Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "УКРЛАДА" ЄДРПОУ: 30979427ДК 021:2015: 34114000-9 Транспортні засоби спеціального призначенняВідкликано скаржникомБюджет закупівлі:
23 000 000.00 UAH без ПДВВідкликано скаржником -
-
-
Вимога
-
Відкриті торги з особливостями
Невідповідність технічним вимогам- ID: UA-2025-10-22-014387-a.a2
- Замовник: Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВК НІКС" ЄДРПОУ: 38754935ДК 021:2015: 44221100-6 ВікнаЄ відповідьБюджет закупівлі:
86 910.00 UAH з ПДВ -
-
-
Вимога
-
Відкриті торги з особливостями
Невідповідність технічним вимогам- ID: UA-2025-10-22-014387-a.a1
- Замовник: Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВК НІКС" ЄДРПОУ: 38754935ДК 021:2015: 44221100-6 ВікнаЄ відповідьБюджет закупівлі:
86 910.00 UAH з ПДВ -
-
-
Скарга
-
Відкриті торги з особливостями
неправомірне відхилення пропозиції учасника- ID: UA-2025-02-13-014484-a.c6
- Замовник: Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області
ДК 021:2015: 44221200-7 ДверіВиконана замовникомБюджет закупівлі:
18 500.00 UAH з ПДВ -
-
-
Вимога
-
Відкриті торги з особливостями
неправомірне відхилення пропозиції учасника- ненадання обґрунтованої відповіді на вимогу у...- ID: UA-2025-02-13-014484-a.a5
- Замовник: Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області
ДК 021:2015: 44221200-7 ДверіЄ відповідьБюджет закупівлі:
18 500.00 UAH з ПДВ -
-
-
Вимога
-
Відкриті торги з особливостями
неправомірне відхилення пропозиції учасника- ID: UA-2025-02-13-014484-a.a4
- Замовник: Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області
ДК 021:2015: 44221200-7 ДверіЄ відповідьБюджет закупівлі:
18 500.00 UAH з ПДВ -
-
-
Вимога
-
Відкриті торги з особливостями
Неправомірне відхилення пропозиції учасника- ID: UA-2025-02-21-000318-a.b1
- Замовник: Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області
ДК 021:2015: 44221200-7 ДверіЄ відповідьБюджет закупівлі:
149 790.00 UAH з ПДВ -
-
-
Скарга
-
Відкриті торги з особливостями
неправомірне обрання переможця- ID: UA-2025-02-13-014484-a.a3
- Замовник: Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області
ДК 021:2015: 44221200-7 ДверіВиконана замовникомБюджет закупівлі:
18 500.00 UAH з ПДВ -
-
-
Скарга
-
Відкриті торги з особливостями
неправомірне обрання переможця- ID: UA-2025-02-13-014484-a.a2
- Замовник: Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області
ДК 021:2015: 44221200-7 ДверіСкасованаБюджет закупівлі:
18 500.00 UAH з ПДВ -
-
-
Вимога
-
Відкриті торги з особливостями
неправомірне обрання переможця- ID: UA-2025-02-13-014484-a.c1
- Замовник: Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області
ДК 021:2015: 44221200-7 ДверіЄ відповідьБюджет закупівлі:
18 500.00 UAH з ПДВ -
-
-
Вимога
-
Спрощена закупівля
Вимога- ID: UA-2022-08-05-008263-a.c1
- Замовник: Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРПЕТРОЛЦЕНТР" ЄДРПОУ: 43699122ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиВідхиленоБюджет закупівлі:
1 555 000.00 UAH без ПДВ -
-
-
Вимога
-
Відкриті торги з особливостями
Вимога- ID: UA-2024-03-12-003666-a.a1
- Замовник: Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області
ФОП "СИНЕЛЬНИКОВ ВЛАДИСЛАВ ОЛЕКСАНДРОВИЧ" ЄДРПОУ: 3186012456ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняВідхиленоБюджет закупівлі:
22 000.00 UAH з ПДВ -
-
-
Вимога
-
Відкриті торги з особливостями
Вимога- ID: UA-2024-01-12-005058-a.b1
- Замовник: Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області
ФОП "СИНЕЛЬНИКОВ ВЛАДИСЛАВ ОЛЕКСАНДРОВИЧ" ЄДРПОУ: 3186012456ДК 021:2015: 50112200-5 Послуги з технічного обслуговування автомобілівВідхиленоБюджет закупівлі:
25 640.00 UAH з ПДВ -
-
-
Вимога
-
Відкриті торги з особливостями
Вимога- ID: UA-2023-11-16-015903-a.a1
- Замовник: Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОГ РЕСУРС" ЄДРПОУ: 43258487ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливоВирішенаБюджет закупівлі:
101 034.00 UAH без ПДВ -