-
-
Скарга
-
Відкриті торги з особливостями
Скарга- ID: UA-2026-06-19-012044-a.a4
- Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ШРАМКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Вугле Альянс" ЄДРПОУ: 46203964ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоОчікує розглядуБюджет закупівлі:
1 015 000.00 UAH з ПДВ -
-
-
Скарга
-
Відкриті торги з особливостями
Скарга- ID: UA-2026-06-18-009239-a.a5
- Замовник: Березовобалківська гімназія імені Т.Г Шевченка Вільшанської селищної ради
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Вугле Альянс" ЄДРПОУ: 46203964ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоПрийнята до розглядуБюджет закупівлі:
1 958 000.00 UAH з ПДВ -
-
-
Скарга
-
Відкриті торги з особливостями
Скарга- ID: UA-2026-06-18-011251-a.a5
- Замовник: Добрянська гімназія Вільшанської селищної ради
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Вугле Альянс" ЄДРПОУ: 46203964ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоПрийнята до розглядуБюджет закупівлі:
928 000.00 UAH з ПДВ -
-
-
Скарга
-
Відкриті торги з особливостями
Скарга- ID: UA-2026-06-19-006163-a.a4
- Замовник: ЦЕНТР ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОГО РОЗВИТКУ ТА ДОЗВІЛЛЯ ВІЛЬНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Вугле Альянс" ЄДРПОУ: 46203964ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоПрийнята до розглядуБюджет закупівлі:
310 784.00 UAH з ПДВ -
-
-
Скарга
-
Відкриті торги з особливостями
Скарга- ID: UA-2026-06-19-012496-a.a4
- Замовник: ПОДІШОРСЬКА ГІМНАЗІЯ ІМЕНІ "ДРАГОША МИХАЙЛЄВСЬКОГО" СОЛОТВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Вугле Альянс" ЄДРПОУ: 46203964ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоПрийнята до розглядуБюджет закупівлі:
180 000.00 UAH з ПДВ -