-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гідравлічний автопілот RAVEN - з дисплеєм CR7+ та GNSS приймачем-контолером RS1+ISOBUS- ID: UA-2026-08-31-010844-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244114
Державне публічне акціонерне товариство «Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» ЄДРПОУ: 30401456ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гідравлічний автопілот RAVEN - з дисплеєм CR7+ та GNSS приймачем-контолером RS1+ISOBUS- ID: UA-2026-08-13-011609-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30081532
Державне публічне акціонерне товариство «Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» ЄДРПОУ: 30401456ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Система здвоювання (Диск 23х42, барабани, комплект ступичних болтів), Шина 710/75R42 175D/...×-
Система здвоювання (Диск 23х42, барабани, комплект ступичних болтів), Шина 710/75R42 175D/178A8 SFT TL (Mitas)
- ID: UA-2019-01-09-001038-a
- Дата створення : 31.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2941414
Державне публічне акціонерне товариство «Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» ЄДРПОУ: 30401456ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Система здвоювання (Диск 23х42 - 2 од., барабани - 2 од., комплект ступичних болтів), Шина...×-
Система здвоювання (Диск 23х42 - 2 од., барабани - 2 од., комплект ступичних болтів), Шина 710/75R42 175D/178A8 SFT TL (Mitas)
- ID: UA-2018-12-07-001051-b
- Дата створення : 07.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2798733
Державне публічне акціонерне товариство «Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» ЄДРПОУ: 30401456ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Система здвоювання (Диск 23х42 - 2 од., барабани - 2 од., комплект ступичних болтів), Шина...×-
Система здвоювання (Диск 23х42 - 2 од., барабани - 2 од., комплект ступичних болтів), Шина 710/75R42 175D/178A8 SFT TL (Mitas)
- ID: UA-2018-11-14-002436-a
- Дата створення : 14.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2648827
Державне публічне акціонерне товариство «Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» ЄДРПОУ: 30401456ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиТорги не відбулисяТорги не відбулися -