-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Система здвоювання (Диск 23х42 - 2 од., барабани - 2 од., комплект ступичних болтів), Шина 710/75R42 175D/178A8 SFT TL (Mitas)
Тендер Prozorro UA-2018-11-14-002436-a
Найменування та марку техніки вказано на виконання вимог ч. 2 ст. 1 та пп. 1-2 ч. 1 ст. 11 Закону України «Про фінансовий лізинг» або еквівалент
Торги не відбулися
289 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2.5% або 7 245.00 UAH
мін. крок: 2.5% або 7 245.00 UAH
Номер:
3e6f6a20ba314ac0bdef6a4e6878ef2c
Внутрішній номер закупівлі:
2648827
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-14-002436-a
Замовник:
Державне публічне акціонерне товариство «Національна акціонерна компанія «Украгролізинг»
×
-
Код ЄДРПОУ:
30401456
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, м. Київ вул. Мечникова, 16-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мончак Олексій Леонідович +380442005023 Lexi_M@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
289 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 245.00 UAH
Період уточнення:
14.11.2018 16:40 - 20.11.2018 10:00
Період прийому пропозицій:
14.11.2018 16:40 - 30.11.2018 10:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Система здвоювання (Диск 23х42 - 2 од., барабани - 2 од., комплект ступичних болтів)
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 30.04.2019
Шина 710/75R42 175D/178A8 SFT TL (Mitas)
Кількість
2 одиниця
Період постачання
до 30.04.2019