-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Система здвоювання (Диск 23х42 - 2 од., барабани - 2 од., комплект ступичних болтів), Шина 710/75R42 175D/178A8 SFT TL (Mitas)
Тендер Prozorro UA-2018-12-07-001051-b
Найменування та марку техніки вказано на виконання вимог ч. 2 ст. 1 та пп. 1-2 ч. 1 ст. 11 Закону України «Про фінансовий лізинг» або еквівалент
Торги не відбулися
289 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2.5% або 7 245.00 UAH
мін. крок: 2.5% або 7 245.00 UAH
Номер:
1e14fe0bdf604ff3906ee33df7716175
Внутрішній номер закупівлі:
2798733
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-07-001051-b
Замовник:
Державне публічне акціонерне товариство «Національна акціонерна компанія «Украгролізинг»
×
-
Код ЄДРПОУ:
30401456
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, м. Київ вул. Мечникова, 16-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мончак Олексій Леонідович +380442005023 Lexi_M@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
289 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 245.00 UAH
Період уточнення:
07.12.2018 15:40 - 16.12.2018 10:00
Період прийому пропозицій:
07.12.2018 15:40 - 26.12.2018 10:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Система здвоювання (Диск 23х42 - 2 од., барабани - 2 од., комплект ступичних болтів)
Кількість
1 комплект
Період постачання
01.01.2019 - 30.04.2019
Шина 710/75R42 175D/178A8 SFT TL (Mitas)
Кількість
2 одиниця
Період постачання
01.01.2019 - 30.04.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АГРОДНЕПР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40315657
-
Контактна особа:
Павло Фісун +380676310834 tender_zakupki@i.ua
-
Адреса:
49019, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ КРАСНОЗАВОДСЬКА, будинок 25
Початкова пропозиція
251 136.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
251 136.00 UAH з ПДВ
Документи
24
Скарги
0