-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Гідравлічний автопілот RAVEN - з дисплеєм CR7+ та GNSS приймачем-контолером RS1+ISOBUS
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-011609-a
П.10 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (зі змінами)
Торги не відбулися
567 675.00
UAH без ПДВ
Номер:
8fe07043dba64ef0b7bc5cc76b217ecd
Внутрішній номер закупівлі:
30081532
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-011609-a
Замовник:
Державне публічне акціонерне товариство «Національна акціонерна компанія «Украгролізинг»
×
-
Код ЄДРПОУ:
30401456
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, вул. Мечникова, 16-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дзюба Роман Іванович +380442005023 dziubaual@ukr.net https://ukragroleasing.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
567 675.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 16:43 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 16:43 - 21.08.2026 09:00
Аукціон:
з 24.08.2026 12:05
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴567 675.00 Гідравлічний автопілот RAVEN - з дисплеєм CR7+ та GNSS приймачем-контолером RS1+ISOBUS