• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Система здвоювання (Диск 23х42, барабани, комплект ступичних болтів), Шина 710/75R42 175D/178A8 SFT TL (Mitas)

Найменування та марку техніки вказано на виконання вимог ч. 2 ст. 1 та пп. 1-2 ч. 1 ст. 11 Закону України «Про фінансовий лізинг»

Завершена

289 800.00 UAH з ПДВ
Номер: d7a9b6abb7cb46368c1b84253e8ff3b3
Внутрішній номер закупівлі: 2941414
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-01-09-001038-a   
Замовник: Державне публічне акціонерне товариство «Національна акціонерна компанія «Украгролізинг»
Контактна особа: Мончак Олексій Леонідович +380442005023 Lexi_M@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відкриті торги на закупівлю «Частини для сільськогосподарської техніки» - за кодом CPV за ДК 021:2015 – 16810000-6 (Система здвоювання (Диск 23х42 - 2 од., барабани - 2 од., комплект ступичних болтів) – 1 комплект, Шина 710/75R42 175D/178A8 SFT TL (Mitas) – 2 од.) були двічі відмінені в зв’язку з поданням для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій (Ідентифікатори закупівлі: UA-2018-11-14-002436-a, UA-2018-12-07-001051-b)
Очікувана вартість: 289 800.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Система здвоювання (Диск 23х42 - 2 од., барабани - 2 од., комплект ступичних болтів)
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 1 комплект
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 01021, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Мечникова 16А На карті
Шина 710/75R42 175D/178A8 SFT TL (Mitas)
Код ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Кількість 2 одиниця
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 01021, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Мечникова 16А На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АГРОДНЕПР

Оскарження: 09.01.2019 17:21 - 20.01.2019 00:00
Ціна пропозиції 251 136.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.01.2019 17:25
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: f87c96ea88a44720a2ffa5c4bc64bf5b
Ідентифікатор договору: UA-2019-01-09-001038-a-a1
Постачальник: ТОВ "АГРОДНЕПР
Номер договору: 19-10СтВ/28
Сума договору: 251 136.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 30.01.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання: 30.01.2019 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір Система здвоювання.pdf
p7s
sign.p7s