-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Надання ритуальних послуг спорудження надгробків на могилах загиблих Захисників України (...×-
Надання ритуальних послуг спорудження надгробків на могилах загиблих Захисників України (код ДК 021:2015: 98370000-7 - Поховальні та супутні послуги)
- ID: UA-2026-08-04-000052-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29980507
Сокільницька сільська рада ЄДРПОУ: 04369682ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ритуальні послуги з поховання загиблих воїнів, жителів Сокільницької територіальної громад...×-
Ритуальні послуги з поховання загиблих воїнів, жителів Сокільницької територіальної громади
- ID: UA-2025-11-11-000328-a
- Дата створення : 11.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27067585
СОКІЛЬНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04369682ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання ритуальних послуг спорудження надгробків на могилах загиблих Захисників України (...×-
Надання ритуальних послуг спорудження надгробків на могилах загиблих Захисників України (код ДК 021:2015: 98370000-7 - Поховальні та супутні послуги)
- ID: UA-2025-08-08-005941-a
- Дата створення : 08.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26090666
Сокільницька сільська рада ЄДРПОУ: 04369682ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Надання ритуальних послуг спорудження надгробків на могилах загиблих Захисників України (...×-
Надання ритуальних послуг спорудження надгробків на могилах загиблих Захисників України (код ДК 021:2015: 98370000-7 - Поховальні та супутні послуги)
- ID: UA-2025-07-03-004115-a
- Дата створення : 03.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25783146
Сокільницька сільська рада ЄДРПОУ: 04369682ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення експертної оцінки кошторисної частини проекту будівництва: "Надання ритуал...×-
Проведення експертної оцінки кошторисної частини проекту будівництва: "Надання ритуальних послуг спорудження надгробків на могилах загиблих Захисників України"
- ID: UA-2025-05-19-000117-a
- Дата створення : 19.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25331154
СОКІЛЬНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04369682ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ритуальні послуги з поховання воїнів, жителів Сокільницької територіальної громади- ID: UA-2025-02-07-001468-a
- Дата створення : 07.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24347713
Сокільницька сільська рада ЄДРПОУ: 04369682ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиЗавершена -
-
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Увічнення пам’яті Захисників України, котрі похоронені на кладовищах Сокільницької територ...×-
Увічнення пам’яті Захисників України, котрі похоронені на кладовищах Сокільницької територіальної громади (код ДК 021:2015: 98370000-7 - Поховальні та супутні послуги)
- ID: UA-2024-10-31-011845-a
- Дата створення : 31.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23093654
Сокільницька сільська рада ЄДРПОУ: 04369682ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Увічнення пам’яті Захисників України, котрі похоронені на кладовищах Сокільницької територ...×-
Увічнення пам’яті Захисників України, котрі похоронені на кладовищах Сокільницької територіальної громади (код ДК 021:2015: 98370000-7 - Поховальні та супутні послуги)
- ID: UA-2024-10-18-009063-a
- Дата створення : 18.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22944803
Сокільницька сільська рада ЄДРПОУ: 04369682ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ритуальні послуги з поховання воїна, жителя с.Сокільники- ID: UA-2024-09-12-006710-a
- Дата створення : 12.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22567454
Сокільницька сільська рада ЄДРПОУ: 04369682ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ритуальні послуги з поховання воїна, жителя с.Годовиця- ID: UA-2024-09-12-006486-a
- Дата створення : 12.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22567217
Сокільницька сільська рада ЄДРПОУ: 04369682ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Увічнення пам’яті Захисників України, котрі похоронені на кладовищах Сокільницької територ...×-
Увічнення пам’яті Захисників України, котрі похоронені на кладовищах Сокільницької територіальної громади (код ДК 021:2015: 98370000-7 - Поховальні та супутні послуги)
- ID: UA-2024-09-11-013471-a
- Дата створення : 11.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22560079
Сокільницька сільська рада ЄДРПОУ: 04369682ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ритуальні послуги з поховання загиблого воїна, жителя с.Годовиця- ID: UA-2023-10-17-009816-a
- Дата створення : 17.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19311907
Сокільницька сільська рада ЄДРПОУ: 04369682ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ритуальні послуги з поховання загиблого воїна, жителя с. Басівка- ID: UA-2023-06-27-000974-a
- Дата створення : 27.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18244098
Сокільницька сільська рада ЄДРПОУ: 04369682ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ритуальні послуги з поховання загиблого воїна, жителя с. Басівка- ID: UA-2023-02-13-015007-a
- Дата створення : 13.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16960075
Сокільницька сільська рада ЄДРПОУ: 04369682ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ритуальні послуги з поховання загиблого воїна, жителя с. Сокільники- ID: UA-2022-12-09-009357-a
- Дата створення : 09.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16180521
Сокільницька сільська рада ЄДРПОУ: 04369682ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиЗавершена -