-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
- 1
Увічнення пам’яті Захисників України, котрі похоронені на кладовищах Сокільницької територіальної громади (код ДК 021:2015: 98370000-7 - Поховальні та супутні послуги)
Тендер Prozorro UA-2024-10-31-011845-a
Завершена
1 498 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
ce015c077d10488c9045fb69a05c9860
Внутрішній номер закупівлі:
23093654
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-31-011845-a
Замовник:
Сокільницька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04369682
-
Адреса:
81130, Україна, Львівська область, Сокільники, вул. Січових Стрільців, 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Гніздовська Софія Анатоліївна +380938578804 sofiia.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
98370000-7 Поховальні та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Сокільницька сільська рада Львівського району Львівської області в рамках програми «Увічнення пам’яті Захисників України, котрі похоронені на кладовищах Сокільницької територіальної громади» має на меті закупити послуги з виготовлення пам’ятників (скульптури Архангела Михаїла ручної роботи) разом із їх встановленням на могилах захисників України, які поховані на кладовищі с. Сокільники. З цією метою були оголошені відкриті торги (з особливостями) (ідентифікатор в ЕСЗ UA-2024-10-18-009063-a). Ця закупівля не відбулася у зв’язку із відсутністю учасників, про що 26.10.2024р. в електронній системі сформований відповідний звіт (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2024-10-18-009063-a ). У зв’язку із відміною відкритих торгів замовник має право укласти договір про закупівлю без використання електронної системи відповідно до винятку, передбаченого п.13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, які затверджені Постановою КМУ №1178 від 12.10.2022 р. (далі - Особливості), згідно із яким «Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації». Як було зазначено вище, оголошена Замовником закупівля за ідентифікатором в ЕСЗ UA-2024-10-18-009063-a не відбулася саме через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах. Тому наявна перша умова, яка дає право Замовнику розглядати можливість укладення договору про закупівлю без використання електронної системи. З метою дотримання принципу максимальної економії Замовник здійснив моніторинг цін на подібні послуги. Виготовити скульптури у відповідності до технічних, якісних та інших вимог замовника, які передбачалися у тендерній документації по відміненій закупівлі, погодився ФОП Будзин Петро Володимирович. Останній погодився із тим, що: - предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, - а також вимоги до учасника процедури закупівлі, - проект договору про закупівлю, - вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. - сума договору про закупівлю не перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (очікувана вартість: 1 500 000,00 грн; сума договору – 1 498 000,00 грн. Отже, усі вимоги та умови підпункту 6 пункту 13 Особливостей дотримані. За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до пункту 13 Особливостей, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 3-8 розділу X “Прикінцеві та перехідні положення” Закону. Згідно із п.3-8 Прикінцевих та перехідних положень ЗУ «Про публічні закупівлі» встановлено, що на період дії правового режиму воєнного стану в Україні в разі здійснення замовником закупівлі без використання електронної системи закупівель, за умови що вартість закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень, замовник оприлюднює в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, не пізніше ніж через 10 робочих днів з дня укладення такого договору. Замовники можуть не публікувати інформацію про своє місцезнаходження та/або місцезнаходження постачальників (виконавців робіт та надавачів послуг), та/або місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг, якщо поширення такої інформації несе ризики для безпеки замовника та/або постачальників (виконавців робіт та надавачів послуг).
Очікувана вартість:
1 498 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Увічнення пам’яті Захисників України, котрі похоронені на кладовищах Сокільницької територіальної громади (код ДК 021:2015: 98370000-7 - Поховальні та супутні послуги)
Кількість
7 послуга
Період постачання
до 30.10.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Будзин Петро Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2941409273
-
Контактна особа:
Будзин Петро Володимирович +380679227025 petrobydzun@gmail.com
-
Адреса:
81150, Україна, Львівська область, с. Дмитровичі,, вул. Зелена ,16
Ціна пропозиції
1 498 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.10.2024 17:18
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
3b5050506b6f46ae9f8b260dded16a15
Ідентифікатор договору:
UA-2024-10-31-011845-a-a1
Постачальник:
ФОП Будзин Петро Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2941409273
-
Адреса:
81150, Україна, Львівська область, с. Дмитровичі,, вул. Зелена ,16
Номер договору:
ПАМ-1
Сума договору:
1 498 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.10.2024 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
30.10.2024 00:00
Статус:
Підписаний