-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Увічнення пам’яті Захисників України, котрі похоронені на кладовищах Сокільницької територіальної громади (код ДК 021:2015: 98370000-7 - Поховальні та супутні послуги)
Тендер Prozorro UA-2024-09-11-013471-a
Торги відмінено
1 500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 500.00 UAH
Номер:
31a88529db6640ba8ab21717269ce2de
Внутрішній номер закупівлі:
22560079
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-11-013471-a
Замовник:
Сокільницька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04369682
-
Адреса:
81130, Україна, Львівська область, Сокільники, вул. Січових Стрільців, 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Гніздовська Софія Анатоліївна +380938578804 sofiia.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
98370000-7 Поховальні та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.09.2024 18:24 - 16.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
11.09.2024 18:24 - 19.09.2024 00:00
Період кваліфікації:
з 19.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
a4f03c13d3a84ada9c7ff8cd74b7d9a4
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Відповідно до підпункту 2 пункту 50 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і
послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму
воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування встановлено, що замовник
відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог
законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень
Період оскарження:
18.10.2024 13:54 - 29.10.2024 00:00
Дата опублікування:
18.10.2024 13:54
Дата виконання:
29.10.2024 00:01
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴1 500 000.00 Увічнення пам’яті Захисників України, котрі похоронені на кладовищах Сокільницької територіальної громади (код ДК 021:2015: 98370000-7 - Поховальні та супутні послуги)