-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Увічнення пам’яті Захисників України, котрі похоронені на кладовищах Сокільницької територіальної громади (код ДК 021:2015: 98370000-7 - Поховальні та супутні послуги)
Тендер Prozorro UA-2024-09-11-013471-a
Торги відмінено
1 500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 500.00 UAH
Період оскарження:
11.09.2024 18:24 - 16.09.2024 00:00
Нічого не знайдено.