-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Надання ритуальних послуг спорудження надгробків на могилах загиблих Захисників України (код ДК 021:2015: 98370000-7 - Поховальні та супутні послуги)
Тендер Prozorro UA-2025-07-03-004115-a
Торги не відбулися
1 466 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 330.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 330.00 UAH
Номер:
a62cf6fb025a46dcbdb842a27cd748f6
Внутрішній номер закупівлі:
25783146
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-03-004115-a
Замовник:
Сокільницька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04369682
-
Адреса:
81130, Україна, Львівська область, Сокільники, вул. Січових Стрільців, 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Гніздовська Софія Анатоліївна +380938578804 sofiia.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
98370000-7 Поховальні та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 466 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.07.2025 11:37 - 08.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
03.07.2025 11:37 - 11.07.2025 00:00
Аукціон:
з 11.07.2025 15:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 466 000.00 Надання ритуальних послуг спорудження надгробків на могилах загиблих Захисників України (код ДК 021:2015: 98370000-7 - Поховальні та супутні послуги)