-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Увічнення пам’яті Захисників України, котрі похоронені на кладовищах Сокільницької територіальної громади (код ДК 021:2015: 98370000-7 - Поховальні та супутні послуги)
Тендер Prozorro UA-2024-10-18-009063-a
Торги не відбулися
1 500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 500.00 UAH
Номер:
06d40ebe05ac40d38e9b983dcabbc5fd
Внутрішній номер закупівлі:
22944803
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-18-009063-a
Замовник:
Сокільницька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04369682
-
Адреса:
81130, Україна, Львівська область, Сокільники, вул. Січових Стрільців, 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Гніздовська Софія Анатоліївна +380938578804 sofiia.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
98370000-7 Поховальні та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.10.2024 14:06 - 23.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
18.10.2024 14:06 - 26.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 500 000.00 Увічнення пам’яті Захисників України, котрі похоронені на кладовищах Сокільницької територіальної громади (код ДК 021:2015: 98370000-7 - Поховальні та супутні послуги)