-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Увічнення пам’яті Захисників України, котрі похоронені на кладовищах Сокільницької територіальної громади (код ДК 021:2015: 98370000-7 - Поховальні та супутні послуги)
Оголошено тендер
1 500 000.00
UAH
Номер:
71e574e918764512b0ed8fef68c818b1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-18-010907-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Сокільницька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04369682
-
Адреса:
81130, Україна, Львівська область, Сокільники, вул. Січових Стрільців, 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Сокільницька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04369682
-
Адреса:
81130, Україна, Львівська область, Сокільники, вул. Січових Стрільців, 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Увічнення пам’яті Захисників України, котрі похоронені на кладовищах Сокільницької територіальної громади (код ДК 021:2015: 98370000-7 - Поховальні та супутні послуги)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
98370000-7 Поховальні та супутні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
18.10.2024 13:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 500 000.00 UAH