-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гістологічні дослідження- ID: UA-2025-11-10-014441-a
- Дата створення : 10.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27065085
Комунальне некомерційне підприємство «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991470ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Імуногістохімічні дослідження- ID: UA-2024-10-08-012450-a
- Дата створення : 08.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22826570
Комунальне некомерційне підприємство «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991470ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гістологічні дослідження- ID: UA-2024-10-04-006672-a
- Дата створення : 04.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22793874
Комунальне некомерційне підприємство «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991470ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Імуногістохімічні дослідження- ID: UA-2024-10-02-010622-a
- Дата створення : 02.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22770152
Комунальне некомерційне підприємство «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991470ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Імуногістохімічні дослідження- ID: UA-2024-09-17-008574-a
- Дата створення : 17.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22611967
Комунальне некомерційне підприємство «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991470ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиТорги відміненоТорги відмінено -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Імуногістохімічні дослідження- ID: UA-2024-04-17-012094-a
- Дата створення : 17.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21329110
Комунальне некомерційне підприємство «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991470ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Імуногістохімічне дослідження- ID: UA-2023-11-16-017099-a
- Дата створення : 16.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19669165
Комунальне некомерційне підприємство «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991470ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гістологічне дослідження- ID: UA-2023-11-16-017050-a
- Дата створення : 16.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19669119
Комунальне некомерційне підприємство «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991470ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
2 лота: Лот 1. – Гістологічне дослідження; Лот 2. – Гістологічне дослідження та Імуногісто...×-
2 лота: Лот 1. – Гістологічне дослідження; Лот 2. – Гістологічне дослідження та Імуногістохімічне дослідження
- ID: UA-2022-12-05-013922-a
- Дата створення : 05.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16103463
Комунальне некомерційне підприємство «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991470ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена