• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Імуногістохімічні дослідження

Торги відмінено

2 180 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 900.00 UAH
Номер: c88a903b83184720bbce260418c07d1c
Внутрішній номер закупівлі: 22611967
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-09-17-008574-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради
Контактна особа: Циганенко Наталія Вікторівна 380412550106 posveta@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 180 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.09.2024 14:21 - 22.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 17.09.2024 14:21 - 25.09.2024 00:00
Аукціон: 25.09.2024 11:05 - 25.09.2024 11:40
Період кваліфікації: 25.09.2024 11:40 - 30.09.2024 13:58
Період завантаження договору: 06.10.2024 00:00 - 16.10.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 98616d16a85a4de9a742c483f1ca4758
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: неправильно визначено переможця торгів, оскільки допущена помилка при перевірці документів і не враховано те, що відсутній обов’язковий документ. Відповідно до умов тендерної документації «У випадку, якщо учасник має досвід виконання аналогічного договору, що укладений із суб’єктом (тами), де однією із сторін такого договору є замовник даних торгів, такий учасник повинен надати документальне підтвердження досвіду виконання аналогічного договору з таким замовником». Учасник ТОВ "ДОБРА ДІАГНОСТИКА" не надав відгук як підтвердження виконання договору, а замовник помилково не врахував цей момент і визнав ТОВ "ДОБРА ДІАГНОСТИКА" переможцем закупівлі.
Період оскарження: 08.10.2024 15:52 - 19.10.2024 00:00
Дата опублікування: 08.10.2024 15:52
Дата виконання: 19.10.2024 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴2 180 000.00 Імуногістохімічні дослідження