• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Імуногістохімічні дослідження

Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТД_ІМУНОГІСТОХІМІЯ 24", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону та з урахуванням Особливостей. З урахуванням обсягу фінансування видатків замовника до розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів. Категорії замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Вид закупівлі - процедура закупівлі (відкриті торги, з урахуванням Особливостей). Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію – 100%). Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.

Завершена

1 564 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 820.00 UAH
Номер: d27eb457fe2e4dbdbc3a659f24fe9a10
Внутрішній номер закупівлі: 21329110
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-04-17-012094-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради
Контактна особа: Циганенко Наталія Вікторівна 380412550106 posveta@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 564 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.04.2024 16:43 - 22.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 17.04.2024 16:43 - 25.04.2024 00:00
Аукціон: 25.04.2024 11:32 - 25.04.2024 11:55
Період кваліфікації: 25.04.2024 11:55 - 30.04.2024 16:53
Період завантаження договору: 06.05.2024 00:00 - 16.05.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 564 000.00 Імуногістохімічні дослідження