-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
- 1
2 лота: Лот 1. – Гістологічне дослідження; Лот 2. – Гістологічне дослідження та Імуногістохімічне дослідження
Тендер Prozorro UA-2022-12-05-013922-a
2 лота: Лот 1. – Гістологічне дослідження - 7350 послуг; Лот 2. – Гістологічне дослідження та Імуногістохімічне дослідження - 910 послуг. Тендерна пропозиція подається щодо кожного лоту окремо. Більш детально в Додатку 1 цієї документації «Технічна специфікація». Вид закупівлі - процедура закупівлі (відкриті торги, з урахуванням Особливостей). Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію – 100%). Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.
Завершена
6 570 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 8 100.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 8 100.00 UAH
Номер:
3aeb0cbdd34f44e5a28ab99f6e95a106
Внутрішній номер закупівлі:
16103463
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-05-013922-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991470
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, ВУЛИЦЯ ФЕЩЕНКА-ЧОПІВСЬКОГО , будинок 24/4,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дякевич Ангеліна Йосипівна 380412550106 posveta@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
6 570 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.12.2022 15:44 - 10.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
05.12.2022 15:44 - 13.12.2022 00:00
Аукціон:
13.12.2022 13:41 - 13.12.2022 14:37
Період кваліфікації:
13.12.2022 14:37 - 19.12.2022 20:50
Період завантаження договору:
25.12.2022 00:00 - 04.01.2023 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴4 950 000.00 Лот 1. – Гістологічне дослідження
- Лот №2 ₴1 620 000.00 Лот 2. – Гістологічне дослідження та Імуногістохімічне дослідження