-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
- 1
2 лота: Лот 1. – Гістологічне дослідження; Лот 2. – Гістологічне дослідження та Імуногістохімічне дослідження
Тендер Prozorro UA-2022-12-05-013922-a
2 лота: Лот 1. – Гістологічне дослідження - 7350 послуг; Лот 2. – Гістологічне дослідження та Імуногістохімічне дослідження - 910 послуг. Тендерна пропозиція подається щодо кожного лоту окремо. Більш детально в Додатку 1 цієї документації «Технічна специфікація». Вид закупівлі - процедура закупівлі (відкриті торги, з урахуванням Особливостей). Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію – 100%). Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.
Завершена
6 570 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 8 100.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 8 100.00 UAH
Період уточнення:
05.12.2022 15:44 - 10.12.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим