-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
2 лота: Лот 1. – Гістологічне дослідження; Лот 2. – Гістологічне дослідження та Імуногістохімічне дослідження
Оголошено тендер
6 570 000.00
UAH
Номер:
16200ba2c7404bd1abb9aa4954d0ffd1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-05-006041-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991470
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, ВУЛИЦЯ ФЕЩЕНКА-ЧОПІВСЬКОГО , будинок 24/4,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991470
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, ВУЛИЦЯ ФЕЩЕНКА-ЧОПІВСЬКОГО , будинок 24/4,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
6 570 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
2 лота: Лот 1. – Гістологічне дослідження; Лот 2. – Гістологічне дослідження та Імуногістохімічне дослідження
Примітки:
Згідно наявної потреби у закупівлі на 2023 рік. Джерело фінансування закупівлі – кошти НСЗУ. Місцезнаходження замовника - Україна, 10002, Житомирська обл., місто Житомир, ВУЛИЦЯ ФЕЩЕНКА-ЧОПІВСЬКОГО , будинок 24/4. Категорії замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Вид закупівлі - процедура закупівлі (відкриті торги, з урахуванням Особливостей). Код згідно ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" по кожному лоту - 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
05.12.2022 15:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума6 570 000.00 UAH