-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Гістологічні дослідження
Тендер Prozorro UA-2024-10-04-006672-a
закупівля на 2025 рік
Завершена
6 875 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 34 375.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 34 375.00 UAH
Номер:
5b8a72c9397240788abcd413f4a0db4a
Внутрішній номер закупівлі:
22793874
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-04-006672-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991470
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, ВУЛИЦЯ ФЕЩЕНКА-ЧОПІВСЬКОГО , будинок 24/4,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Циганенко Наталія Вікторівна 380412550106 posveta@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
6 875 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.10.2024 13:19 - 12.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
04.10.2024 13:19 - 15.10.2024 00:00
Період кваліфікації:
15.10.2024 00:00 - 17.10.2024 15:01
Період завантаження договору:
23.10.2024 00:00 - 02.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 875 000.00 Гістологічні дослідження