• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Гістологічні дослідження

Оголошено тендер

6 875 000.00 UAH
Номер: 3f465cb58ddb42e1ac99b38adfd3b693
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-04-007053-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради
Очікувана вартість: 6 875 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Гістологічні дослідження
Примітки: Згідно наявної потреби у закупівлі на 2025 рік. Джерело фінансування закупівлі – кошти НСЗУ. Місцезнаходження замовника - Україна, 10002, Житомирська обл., місто Житомир, ВУЛИЦЯ ФЕЩЕНКА-ЧОПІВСЬКОГО, будинок 24/4. Категорії замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Вид закупівлі - процедура закупівлі (відкриті торги, з урахуванням Особливостей).
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 04.10.2024 12:16

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума6 875 000.00 UAH