• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Гістологічні дослідження

закупівля на 2025 рік

Завершена

6 875 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 34 375.00 UAH
Період уточнення: 04.10.2024 13:19 - 12.10.2024 00:00
Відповідь надана

Роз'яснення щодо оплати

Номер: 68c0104876e24ef3a7eb0914c9db93f8
Дата опублікування: 10.10.2024 20:04
Опис: Шановний Замовник, просимо надати роз'яснення якщо ми як понетційний Учасник не законтрактуємося по пакету "Секційне дослідження" НСЗУ на 2025 р. то оплата за послуги: патологоанатомічне дослідження (патологоанатомічний розтин) буде оплачуватися Замовником?
Відповідь: Шановний Учасник. Дякуємо за звернення. Відповідно до п.10. Додатку 1 до тендерної документації "Учасник повинен забезпечити проведення патолого-анатомічних розтинів померлих осіб, що лікувались в закладі Замовника та померли у закладі Замовника від захворювань і патологічних станів, за рахунок Учасника."
Дата відповіді: 14.10.2024 16:27
Відповідь надана

Надання роз'яснення

Номер: 34329316a354433dba62006c3c97889e
Дата опублікування: 08.10.2024 16:43
Опис: Шановний Замовник просимо надати роз'яснення,яким чином буде проводитися оплата за патологоанатомічне дослідження (патологоанатомічний розтин), якщо згідно пакету "Секційне дослідження" НСЗУ оплачує надані медичні послуги згідно з тарифами та коригувальними коефіцієнтами на підставі звітів про медичні послуги відповідно до Закону України "Основи законодавства України про охорону здоро'я", Закону України "Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення", постанови КМУ "Про затвердження вимог до надавача послуг з медичного обслуговування населення,з яким головним и розпорядниками бюджетних коштів укладаються договори про медичне обслуговування населення". У випадку якщо ці послуги не будуть оплачуватися просимо роз'яснити чому дані послуги включині у предмет закупівлі.
Відповідь: Шановний Учасник. Дякуємо за звернення. Вказані послуги є необхідними для закладу. На даний час вони безоплатні. Але контрактування на 2025 від НСЗУ ще не розпочато, тому заклад не володіє інформацією щодо оплат, які виникнуть в 2025 році.
Дата відповіді: 10.10.2024 16:48