-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по відлову безпритульни тварин та їх карантинування- ID: UA-2025-12-19-008217-a
- Дата створення : 19.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27664232
КП "Рідне місто" СМР ЄДРПОУ: 44712128ДК 021:2015: 77610000-9 Послуги з відлову тваринЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з регулювання чисельності безпритульних тварин- ID: UA-2025-12-04-021079-a
- Дата створення : 04.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27410032
КП "Рідне місто" СМР ЄДРПОУ: 44712128ДК 021:2015: 77610000-9 Послуги з відлову тваринТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з регулювання чисельності безпритульних тварин- ID: UA-2024-12-05-001769-a
- Дата створення : 05.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23528220
КП "Рідне місто" НМР ЄДРПОУ: 44712128ДК 021:2015: 77610000-9 Послуги з відлову тваринЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з регулювання чисельності безпритульних тварин- ID: UA-2024-11-14-000280-a
- Дата створення : 14.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23244999
КП "Рідне місто" НМР ЄДРПОУ: 44712128ДК 021:2015: 77610000-9 Послуги з відлову тваринТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з регулювання чисельності безпритульних тварин (собаки)- ID: UA-2024-07-26-008872-a
- Дата створення : 26.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22169915
КП "Рідне місто" НМР ЄДРПОУ: 44712128ДК 021:2015: 77610000-9 Послуги з відлову тваринЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з регулювання чисельності безпритульних тварин- ID: UA-2024-07-26-005875-a
- Дата створення : 26.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22166956
КП "Рідне місто" НМР ЄДРПОУ: 44712128ДК 021:2015: 77610000-9 Послуги з відлову тваринТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з регулювання чисельності безпритульних тварин- ID: UA-2024-07-18-008220-a
- Дата створення : 18.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22102656
КП "Рідне місто" НМР ЄДРПОУ: 44712128ДК 021:2015: 77610000-9 Послуги з відлову тваринТорги не відбулисяТорги не відбулися -