-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з регулювання чисельності безпритульних тварин
Тендер Prozorro UA-2024-07-26-005875-a
Торги відмінено
332 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 325.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 325.00 UAH
Номер:
a32ee4c26a0f4abb9334d8ef4b9a93b5
Внутрішній номер закупівлі:
22166956
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-26-005875-a
Замовник:
КП "Рідне місто" НМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
44712128
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, м.Новомосковськ, вул.Білої Зіни, будинок 156-Е
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Юдіна +380986211747 ridne.misto23@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
77610000-9 Послуги з відлову тваринАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
332 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.07.2024 14:26 - 31.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
26.07.2024 14:26 - 03.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
2f97c08a541641d08419aef3dfc106d6
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження:
26.07.2024 17:20 - 06.08.2024 00:00
Дата опублікування:
26.07.2024 17:20
Дата виконання:
06.08.2024 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴332 500.00 Послуги з регулювання чисельності безпритульних тварин