• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з регулювання чисельності безпритульних тварин

Оголошено тендер

332 500.00 UAH
Номер: 4e66cc4bf7ff4075a86bc3ccdecd7239
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-07-26-007380-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП "Рідне місто" НМР
Замовник: КП "Рідне місто" НМР
Очікувана вартість: 332 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з регулювання чисельності безпритульних тварин
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 77610000-9 Послуги з відлову тварин
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 26.07.2024 14:07

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума332 500.00 UAH