-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з регулювання чисельності безпритульних тварин
Тендер Prozorro UA-2024-11-14-000280-a
Торги не відбулися
320 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 200.00 UAH
Номер:
cabe17460b42413784d11bac84024ac5
Внутрішній номер закупівлі:
23244999
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-14-000280-a
Замовник:
КП "Рідне місто" НМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
44712128
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, м.Новомосковськ, вул.Білої Зіни, будинок 156-Е
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Юдіна +380986211747 ridne.misto23@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
77610000-9 Послуги з відлову тваринАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
320 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.11.2024 08:31 - 19.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
14.11.2024 08:31 - 22.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴320 000.00 Послуги з регулювання чисельності безпритульних тварин