-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з регулювання чисельності безпритульних тварин (собаки)
Тендер Prozorro UA-2024-07-26-008872-a
Завершена
332 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 325.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 325.00 UAH
Номер:
34fc406460544ac3854dec758a1a6d3e
Внутрішній номер закупівлі:
22169915
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-26-008872-a
Замовник:
КП "Рідне місто" НМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
44712128
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, м.Новомосковськ, вул.Білої Зіни, будинок 156-Е
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Юдіна +380986211747 ridne.misto23@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
77610000-9 Послуги з відлову тваринАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
332 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.07.2024 18:34 - 31.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
26.07.2024 18:34 - 03.08.2024 00:00
Аукціон:
05.08.2024 11:49 - 05.08.2024 12:12
Період кваліфікації:
05.08.2024 12:12 - 08.08.2024 09:36
Період завантаження договору:
14.08.2024 00:00 - 24.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴332 500.00 Послуги з регулювання чисельності безпритульних тварин (собаки)