• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з регулювання чисельності безпритульних тварин

Завершена

320 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 928ea476f379401e83dab3466d86a375
Внутрішній номер закупівлі: 23528220
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-05-001769-a   
Замовник: КП "Рідне місто" НМР
Контактна особа: Наталія Юдіна +380986211747 ridne.misto23@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 77610000-9 Послуги з відлову тваринАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2024-11-14-000280-a
Очікувана вартість: 320 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з регулювання чисельності безпритульних тварин
Код ДК 021:2015: 77610000-9 Послуги з відлову тварин
Кількість 100 одиниця
Період постачання до 31.12.2024
Місце постачання Україна, Дніпропетровська область, м.Новомосковськ На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПОРЯТУНОК ЧОТИРИЛАПИХ"
Ціна пропозиції 320 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.12.2024 09:35
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: daa0c1678ecc4996bee161307cffd37a
Ідентифікатор договору: UA-2024-12-05-001769-a-b1
Постачальник: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПОРЯТУНОК ЧОТИРИЛАПИХ"
Номер договору: 05/12-1
Сума договору: 320 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 05.12.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання: 05.12.2024 09:33
Статус:
Виконаний
PDF
Договір безпритульні.PDF
p7s
sign.p7s