-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із збору врожаю сільськогосподарської культури- ID: UA-2026-08-31-003098-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236390
ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із збору врожаю сільськогосподарської культури- ID: UA-2026-08-12-011694-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30068773
ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із збору врожаю сільськогосподарської культури- ID: UA-2026-06-30-004218-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29687393
ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із збору врожаю сільськогосподарської культури- ID: UA-2026-06-22-011858-a
- Дата створення : 22.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29613488
ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов'язані з виробництвом с/г продукції- ID: UA-2026-04-02-004411-a
- Дата створення : 02.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28801806
ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов'язані з виробництвом с/г продукції- ID: UA-2026-01-24-000006-a
- Дата створення : 24.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28041856
ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із збору врожаю сільськогосподарської культури- ID: UA-2025-10-20-004714-a
- Дата створення : 20.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26810550
ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із збору врожаю сільськогосподарської культури- ID: UA-2025-10-01-003908-a
- Дата створення : 01.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26607167
ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Протруювання насіння- ID: UA-2025-09-20-000009-a
- Дата створення : 20.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26499105
ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із збору врожаю сільськогосподарської культури- ID: UA-2025-09-06-000054-a
- Дата створення : 06.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26351834
ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із збору врожаю сільськогосподарської культури- ID: UA-2025-09-06-000047-a
- Дата створення : 06.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26351830
ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із збору врожаю сільськогосподарської культури- ID: UA-2025-08-01-006740-a
- Дата створення : 01.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26030975
ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із збору врожаю сільськогосподарської культури- ID: UA-2025-07-17-011714-a
- Дата створення : 17.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25910418
ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із збору врожаю сільськогосподарської культури- ID: UA-2025-06-26-012455-a
- Дата створення : 26.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25729839
ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із збору врожаю сільськогосподарської культури- ID: UA-2025-06-26-012352-a
- Дата створення : 26.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25729741
ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїТорги не відбулисяТорги не відбулися -