-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги із збору врожаю сільськогосподарської культури
Тендер Prozorro UA-2026-06-22-011858-a
Торги не відбулися
801 900.00
UAH з ПДВ
Номер:
733a4e744b0b4c119296b1cf2e789451
Внутрішній номер закупівлі:
29613488
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-22-011858-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ФРАНКІВСЬК АГРО" ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44315975
-
Адреса:
76019, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, вул. Військових Ветеранів, будинок 10А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іван Яремчук +380982409653 agro.if@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
801 900.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.06.2026 16:27 - 27.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.06.2026 16:27 - 30.06.2026 00:00
Аукціон:
з 30.06.2026 12:29
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴801 900.00 Послуги із збору врожаю сільськогосподарської культури