-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із збору врожаю сільськогосподарської культури
Оголошено тендер
801 900.00
UAH
Номер:
5b7ad637db0f46eea10a00d4d1c27af0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-22-014401-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ФРАНКІВСЬК АГРО" ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44315975
-
Адреса:
76019, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, вул. Військових Ветеранів, будинок 10А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ФРАНКІВСЬК АГРО" ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44315975
-
Адреса:
76019, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, вул. Військових Ветеранів, будинок 10А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
801 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги із збору врожаю сільськогосподарської культури
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції
КЕКВ:
9000 Нерозподілені видатки
Дата опублікування:
22.06.2026 16:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума801 900.00 UAH