-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги із збору врожаю сільськогосподарської культури
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-011694-a
Торги не відбулися
887 040.00
UAH без ПДВ
Номер:
df545552b01a46808430fb7858afd629
Внутрішній номер закупівлі:
30068773
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-011694-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ФРАНКІВСЬК АГРО" ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44315975
-
Адреса:
76019, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, вул. Військових Ветеранів, будинок 10А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іван Яремчук +380982409653 agro.if@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
887 040.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 17:13 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2026 17:13 - 20.08.2026 00:00
Аукціон:
з 20.08.2026 12:59
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴887 040.00 Послуги із збору врожаю сільськогосподарської культури