• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги із збору врожаю сільськогосподарської культури

Оголошено тендер

1 064 448.00 UAH
Номер: 13b6501a7f564c5f80163b1de83964a5
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-12-014200-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ФРАНКІВСЬК АГРО" ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ФРАНКІВСЬК АГРО" ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 1 064 448.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги із збору врожаю сільськогосподарської культури
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції
Дата опублікування: 12.08.2026 17:02

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 064 448.00 UAH