-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із збору врожаю сільськогосподарської культури
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-004218-a
Завершена
668 250.00
UAH без ПДВ
Номер:
76e38a7f306d401a9fbce8e6188582a3
Внутрішній номер закупівлі:
29687393
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-004218-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ФРАНКІВСЬК АГРО" ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44315975
-
Адреса:
76019, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, вул. Військових Ветеранів, будинок 10А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іван Яремчук +380982409653 agro.if@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. UA-2026-06-22-011858-a
Очікувана вартість:
668 250.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги із збору врожаю сільськогосподарської культури (Оренда сільськогосподарської техніки з оператором для збору врожаю ріпаку)
Кількість
97 гектар
Період постачання
до 31.08.2026
Місце постачання
76019, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано Франківськ, вулиця Військових Ветеранів, будинок 10А
На карті
Послуги із збору врожаю сільськогосподарської культури (Оренда сільськогосподарської техніки з оператором для збору врожаю пшениці)
Кількість
38 гектар
Період постачання
до 31.08.2026
Місце постачання
76019, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано Франківськ, вулиця Військових Ветеранів, будинок 10А
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЛУКАНЮК ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3114905179
-
Адреса:
78253, Україна, Івано-Франківська область, Коломийський р-н село Турка ВУЛИЦЯ МАТРОСОВА будинок 21
Ціна пропозиції
668 250.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.06.2026 11:37
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
4ed9f6aeeb4a44879ff7f37cef33fe15
Ідентифікатор договору:
UA-2026-06-30-004218-a-a1
Постачальник:
ЛУКАНЮК ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3114905179
-
Адреса:
78253, Україна, Івано-Франківська область, Коломийський р-н село Турка ВУЛИЦЯ МАТРОСОВА будинок 21
Номер договору:
56/06
Сума договору:
668 250.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
30.06.2026 11:34
Статус:
Підписаний