• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги із збору врожаю сільськогосподарської культури

Завершена

887 040.00 UAH без ПДВ
Номер: 6f5f6f6fa739482087dc4dc8e916bdd4
Внутрішній номер закупівлі: 30236390
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-003098-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ФРАНКІВСЬК АГРО" ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Іван Яремчук +380982409653 agro.if@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. UA-2026-08-12-011694-a.
Очікувана вартість: 887 040.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги із збору врожаю сільськогосподарської культури (Оренда сільськогосподарської техніки з оператором для збирання врожаю гречки)
Код ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції
Кількість 15.7 гектар
Період постачання до 30.09.2026
Місце постачання 76019, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано Франківськ, вулиця Залізнична, будинок 22 На карті
Послуги із збору врожаю сільськогосподарської культури (Оренда сільськогосподарської техніки з оператором для збирання врожаю кукурудзи)
Код ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції
Кількість 163.5 гектар
Період постачання до 30.09.2026
Місце постачання 76019, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано Франківськ, вулиця Залізнична, будинок 22 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КАНДЮК ВАЛЕНТИН ЛУК'ЯНОВИЧ
Ціна пропозиції 887 040.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 11:31
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 6407577ec84d493b9951b3fb939a9184
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-003098-a-a1
Постачальник: КАНДЮК ВАЛЕНТИН ЛУК'ЯНОВИЧ
Номер договору: 73/08
Сума договору: 887 040.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 11:07
Статус:
Підписаний
docx
Лист пояснення щодо кінцевих бенефіціарних власників для фі...