-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з очищення насіння сої- ID: UA-2026-09-05-000389-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303300
ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з очищення насіння проса- ID: UA-2026-09-05-000364-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303274
ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з очищення насіння гороху- ID: UA-2026-09-05-000346-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303257
ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з очищення насіння тритикале озимого- ID: UA-2026-09-05-000301-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303206
ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з очищення насіння ячменю ярого- ID: UA-2026-09-05-000231-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303139
ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з очищення насіння жита озимого- ID: UA-2026-09-05-000195-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303104
ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі збирання насіння ячменю ярого- ID: UA-2026-08-18-007820-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30117674
ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з очищення насіння пшениці озимої м'якої- ID: UA-2026-08-06-010989-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30017040
ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі збирання насіння жита озимого- ID: UA-2026-07-28-009755-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29932314
ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі збирання насіння жита озимого- ID: UA-2026-07-28-008662-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29931222
ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі збирання насіння пшениці озимої- ID: UA-2026-07-28-000221-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29922778
ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі збирання насіння гороху- ID: UA-2026-07-27-010983-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29921626
ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з очищення насіння сільськогосподарських культур- ID: UA-2026-07-22-011242-a
- Дата створення : 22.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29885153
ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги зі збирання насіння сільськогосподарських культур- ID: UA-2026-07-03-009065-a
- Дата створення : 03.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29729307
ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з дискування грунту- ID: UA-2026-05-04-011942-a
- Дата створення : 04.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29109449
ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїЗавершена -