-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги зі збирання насіння сільськогосподарських культур
Тендер Prozorro UA-2026-07-03-009065-a
Торги не відбулися
940 350.00
UAH без ПДВ
Номер:
d7fe3ea48d3645d581a8afcfeb37d830
Внутрішній номер закупівлі:
29729307
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-03-009065-a
Замовник:
Інститут рослинництва ім. В. Я. Юр'єва Національної академії аграрних наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00497176
-
Адреса:
61060, Україна, Харківська область, Харків, проспект Героїв Харкова будинок 142
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Огурцов Юрій Євгенович +380573920331 yuriev1908tender@gmail.com http://www.yuriev.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
940 350.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.07.2026 15:53 - 08.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.07.2026 15:53 - 11.07.2026 15:53
Аукціон:
з 13.07.2026 12:21
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴202 500.00 ЛОТ1 послуги зі збирання насіння гороху
- Лот №2 ₴265 000.00 ЛОТ2: послуги зі збирання насіння пшениці озимої
- Лот №3 ₴302 500.00 ЛОТ3: послуги зі збирання насіння ячменю ярого
- Лот №4 ₴23 850.00 ЛОТ4: послуги зі збирання насіння тритикале озимого
- Лот №5 ₴108 000.00 ЛОТ5: послуги зі збирання насіння жита озимого
- Лот №6 ₴38 500.00 ЛОТ6: послуги зі збирання насіння тритикале ярого