-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з очищення насіння гороху
Тендер Prozorro UA-2026-09-05-000346-a
Завершена
352 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
85c9530d32c4437eb610767593fc9e29
Внутрішній номер закупівлі:
30303257
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-05-000346-a
Замовник:
Інститут рослинництва ім. В. Я. Юр'єва Національної академії аграрних наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00497176
-
Адреса:
61060, Україна, Харківська область, Харків, проспект Героїв Харкова будинок 142
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Огурцов Юрій Євгенович +380573920331 yuriev1908tender@gmail.com http://www.yuriev.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
352 500.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписЗамовник здійснює оплату після надання послуг згідно з актом про приймання-передачу послуг, з дня складення акта впродовж 10 робочих днів
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з очищення насіння гороху
Кількість
235 тонна
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
62408, Україна, Харківська область, Харківський район, с. Елітне, вул. Насіннєва, 22-1 (10)
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «АГРОЕКСПЕРТ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
36121980
-
Контактна особа:
ЯКОВЛЕВА Анна Павлівна 0506379546
-
Адреса:
62408, Україна, Харківська область, Харківський район, с. Елітне, вул. Насіннєва, 12-3
Ціна пропозиції
352 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.09.2026 13:04
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
1988bef2640d47199f1dfdadd3274126
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-05-000346-a-a1
Постачальник:
ТОВ «АГРОЕКСПЕРТ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
36121980
-
Адреса:
62408, Україна, Харківська область, Харківський район, с. Елітне, вул. Насіннєва, 12-3
Номер договору:
31-08-9
Сума договору:
352 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
293 750.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги з очищення насіння гороху: 1 500.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний