-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги з очищення насіння сільськогосподарських культур
Тендер Prozorro UA-2026-07-22-011242-a
Торги не відбулися
1 553 750.00
UAH без ПДВ
Номер:
87df19b86b5c452e8ccf807addb40796
Внутрішній номер закупівлі:
29885153
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-22-011242-a
Замовник:
Інститут рослинництва ім. В. Я. Юр'єва Національної академії аграрних наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00497176
-
Адреса:
61060, Україна, Харківська область, Харків, проспект Героїв Харкова будинок 142
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Огурцов Юрій Євгенович +380573920331 yuriev1908tender@gmail.com http://www.yuriev.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 553 750.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.07.2026 17:36 - 27.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.07.2026 17:36 - 30.07.2026 17:38
Аукціон:
з 31.07.2026 12:03
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴177 500.00 ЛОТ1: послуги з очищення насіння жита озимого
- Лот №2 ₴312 500.00 ЛОТ2: послуги з очищення насіння пшениці озимої м’якої
- Лот №3 ₴75 000.00 ЛОТ3: послуги з очищення насіння пшениці озимої твердої
- Лот №4 ₴70 000.00 ЛОТ4: Послуги з очищення насіння тритикале озимого
- Лот №5 ₴62 500.00 ЛОТ5: послуги з очищення насіння тритикале ярого
- Лот №6 ₴293 750.00 ЛОТ6: послуги з очищення насіння гороху
- Лот №7 ₴325 000.00 ЛОТ7: послуги з очищення насіння ячменю ярого
- Лот №8 ₴181 250.00 ЛОТ8: Послуги з очищення насіння проса
- Лот №9 ₴56 250.00 ЛОТ9: Послуги з очищення насіння сої