-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з очищення насіння сільськогосподарських культур
Оголошено тендер
1 864 500.00
UAH
Номер:
dc8547a1bfa34329a88ddd8e000680df
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-22-012146-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Інститут рослинництва ім. В. Я. Юр'єва Національної академії аграрних наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00497176
-
Адреса:
61060, Україна, Харківська область, Харків, проспект Героїв Харкова будинок 142
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Інститут рослинництва ім. В. Я. Юр'єва Національної академії аграрних наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00497176
-
Адреса:
61060, Україна, Харківська область, Харків, проспект Героїв Харкова будинок 142
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 864 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з очищення насіння сільськогосподарських культур
Примітки:
Інститут рослинництва ім. В. Я. Юр'єва Національної академії аграрних наук України м. Харків, проспект Героїв Харкова, 142, 61060 Код за ЄДРПОУ 00497176 юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції
КЕКВ:
2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування:
22.07.2026 16:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6591060 - Наукова і науково-технічна діяльність у сфері агропромислового комплексу
Сума1 864 500.00 UAH