• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з очищення насіння ячменю ярого

Завершена

390 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 70c86951e8ce4f9d89807d57a7a59351
Внутрішній номер закупівлі: 30303139
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-05-000231-a   
Замовник: Інститут рослинництва ім. В. Я. Юр'єва Національної академії аграрних наук України
Контактна особа: Огурцов Юрій Євгенович +380573920331 yuriev1908tender@gmail.com http://www.yuriev.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 390 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з очищення насіння ячменю ярого
Код ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції
Кількість 260 тонна
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 62408, Україна, Харківська область, Харківський район, с. Елітне, вул. Насіннєва, 22-1 (10) На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «Науково-виробнича фірма «ХЕЛП-АГРО»
Ціна пропозиції 390 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.09.2026 11:35
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 79965bd8267c41e0994461f8c70434aa
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-05-000231-a-a1
Постачальник: ТОВ «Науково-виробнича фірма «ХЕЛП-АГРО»
Номер договору: 31-08-5
Сума договору: 390 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 325 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Послуги з очищення насіння ячменю ярого: 1 500.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
Договір№31-08-5
Інформаційна довідка