-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Доступ в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації, інфор...×-
Доступ в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації, інформаційного ресурсу «Платформа Медзаклад»
- ID: UA-2026-07-27-006747-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29917425
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Доступ в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації- ID: UA-2026-07-24-008881-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29907706
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Доступ в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації, інфор...×-
Доступ в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації, інформаційного ресурсу «Платформа Медзаклад»
- ID: UA-2026-07-14-000775-a
- Дата створення : 14.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29803707
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Доступ в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації- ID: UA-2026-07-13-009981-a
- Дата створення : 13.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29801154
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Доступ в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації, інфор...×-
Доступ в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації, інформаційного ресурсу «Платформа Медзаклад»
- ID: UA-2026-06-23-007457-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29622968
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Доступ в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації- ID: UA-2026-06-23-006059-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29621571
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із заміни організації в ЄДЕБО користувача (користувачів) уповноваженого суб’єкта...×-
Послуги із заміни організації в ЄДЕБО користувача (користувачів) уповноваженого суб’єкта з доступом із використанням динамічних бібліотек
- ID: UA-2026-06-02-008474-a
- Дата створення : 02.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29409803
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підтримання доступу Замовника, його відокремленого структурного підрозділу до ЄД...×-
Послуги з підтримання доступу Замовника, його відокремленого структурного підрозділу до ЄДЕБО, а також послуги із забезпечення постійного відображення в Реєстрі суб'єктів освітньої діяльності ЄДЕБО інформації про Замовника, його відокремлений структурний підрозділ
- ID: UA-2026-03-24-004244-a
- Дата створення : 24.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28704085
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інформаційні послуги у вигляді доступу до електронних версій та архівних номерів журналів:...×-
Інформаційні послуги у вигляді доступу до електронних версій та архівних номерів журналів: «Податки та Бухоблік», «Оплата праці», «Бюджетна бухгалтерія»
- ID: UA-2025-12-02-010192-a
- Дата створення : 02.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27355918
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Надання послуг з доступу в режимі он-лайн до електронного інформаційного ресурсу ibuhgalte...×-
Надання послуг з доступу в режимі он-лайн до електронного інформаційного ресурсу ibuhgalter.net, в розділі «Бухгалтерія: бюджет»+«Зарплата та кадрова справа»
- ID: UA-2025-12-02-009720-a
- Дата створення : 02.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27355458
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із заміни в ЄДЕБО користувача (користувачів) уповноваженого суб"єкта з доступ...×-
Послуги із заміни в ЄДЕБО користувача (користувачів) уповноваженого суб"єкта з доступом із використанням динамічних бібліотек
- ID: UA-2025-11-10-001643-a
- Дата створення : 10.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27052355
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із заміни організації в ЄДЕБО користувача (користувачів) уповноваженого суб’єкта...×-
Послуги із заміни організації в ЄДЕБО користувача (користувачів) уповноваженого суб’єкта з доступом із використанням динамічних бібліотек
- ID: UA-2025-09-05-009781-a
- Дата створення : 05.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26348118
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із заміни організації в ЄДЕБО користувача (користувачів) уповноваженого суб’єкта...×-
Послуги із заміни організації в ЄДЕБО користувача (користувачів) уповноваженого суб’єкта з доступом із використанням динамічних бібліотек
- ID: UA-2025-07-31-002158-a
- Дата створення : 31.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26016703
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Доступ в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації- ID: UA-2025-07-24-009500-a
- Дата створення : 24.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25967695
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Доступ в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації, інфо...×-
Доступ в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації, інформаційного ресурсу Експертус Медзаклад за рівнем VIP
- ID: UA-2025-07-24-007786-a
- Дата створення : 24.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25966294
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 45030873ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихЗавершена -