-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Доступ в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації, інформаційного ресурсу «Платформа Медзаклад»
Тендер Prozorro UA-2026-06-23-007457-a
Торги не відбулися
26 520.00
UAH з ПДВ
Номер:
07c1b166a9c441bc8dd0bee96a18c243
Внутрішній номер закупівлі:
29622968
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-23-007457-a
Замовник:
ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
45030873
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, бульвар Марії Примаченко, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гордієнко Олена Миколаївна 380676140461 olena69033@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
26 520.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.06.2026 13:35 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2026 13:35 - 01.07.2026 14:00
Аукціон:
з 02.07.2026 13:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴26 520.00 Доступ в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації, інформаційного ресурсу «Платформа Медзаклад»