• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Доступ в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації

Торги не відбулися

50 310.00 UAH з ПДВ
Номер: 53d3738345cb419d92ed5768887b3f88
Внутрішній номер закупівлі: 29621571
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-23-006059-a   
Замовник: ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Контактна особа: Гордієнко Олена Миколаївна 380676140461 olena69033@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 50 310.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.06.2026 12:21 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 23.06.2026 12:21 - 01.07.2026 13:00
Аукціон: з 02.07.2026 12:47

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴50 310.00 Доступ в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації