• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Доступ в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації

Торги не відбулися

50 310.00 UAH без ПДВ
Номер: 7f82adcb98e247e18e10d0fe47d59017
Внутрішній номер закупівлі: 29801154
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-13-009981-a   
Замовник: ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Контактна особа: Гордієнко Олена Миколаївна 380676140461 olena69033@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 50 310.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 13.07.2026 16:24 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 13.07.2026 16:24 - 22.07.2026 08:00
Аукціон: з 23.07.2026 14:37

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴50 310.00 Доступ в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації