• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Доступ в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації

Оголошено тендер

60 372.00 UAH
Номер: cfce8db95cd3426c9b1ecaa69c2f39e8
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-13-010850-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Замовник: ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Очікувана вартість: 60 372.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Доступ в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами даних
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 13.07.2026 15:29

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2301110 - Спеціалізована медична допомога
Сума60 372.00 UAH