• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Доступ в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації, інформаційного ресурсу «Платформа Медзаклад»

Торги не відбулися

26 520.00 UAH без ПДВ
Номер: 4015f3140eba4283ad10745e9216ab75
Внутрішній номер закупівлі: 29803707
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-14-000775-a   
Замовник: ЗАПОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Контактна особа: Гордієнко Олена Миколаївна 380676140461 olena69033@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 26 520.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 14.07.2026 09:19 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.07.2026 09:19 - 22.07.2026 10:00
Аукціон: з 23.07.2026 11:55

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴26 520.00 Доступ в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації, інформаційного ресурсу «Платформа Медзаклад»